Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Schody

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Firma z 80-sięcio letnią tradycją.

     Od samego początku zajmujemy się produkcją schodów drewnianych oraz drzwi. Wykonujemy schody proste, zabiegowe, gięte, dywanowe, wspornikowe oraz obudowę stopni betonowych.


     Schody wykonujemy w różnych kombinacjach i z różnych gatunków drewna krajowego oraz drewna egzotycznego. Elementy drewniane malujemy wysokiej jakości lakierami. Nasze wyroby są zawsze najwyższej jakości co procentuje zadowoleniem naszych klientów.Skontaktuj się z nami i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

    Schody realizujemy na terenie całego kraju m.in. na terenach województwa Opolskiego, Małopolskiego, Śląskiego i Dolnośląska (Opole, Kluczbork, Kędzierzyn-Koźle, Krapkowice, Nysa, Brzeg, Kraków, Katowice, Wrocław, Legnica itd.)


    Nasze schody służą i zdobią lokale zarówno w kraju jak i za granicą, będąc naszą najlepszą reklamą. Państwa zapraszamy do spaceru po naszej galerii i obejrzenia najciekawszych i najbardziej reprezentacyjnych naszym zdaniem projektów.


   Do naszej oferty dodaliśmy również realizację elementów wystroju kościołów,kaplic i innych obiektów sakralnych. Realizujemy to przez wyrób ławek, konfesjonałów, krzyży, wizerunków opartych na płaskorzeźbach.


    Wyroby nasze kształtujemy w zależności od potrzeb, według dowolnego wzornictwa od elementów całkiem prostych do odtworzeniowych rzeźbień na potrzeby zachowania zabytkowego stylu.

Aktualności 

 OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA